• تماس: 09363079498-09122599241
  • ایمیل: gbs120@ghaboos.com
  • ساعات کاری: 08:00-17:00

درباره ما

درباره خدمات ساختمانی قابوس


خدمات ساختمانی و بازسازی قابوس با بیش از ۱۷ سال سابقه کار در امور فنی با کادری مجرب و کاملا آموزش دیده در خدمت همشهریان عزیز در سراسر تهران می باشد .

خدمات ساختمانی و بازسازی قابوس با ارائه خدمات به صورت مجازی قصد دارد که قدمی در جلوگیری از ارائه خدمات نادرست و پرهزینه توسط تعمیرکاران مبتدی و سودجو بردارد و هزینه مشتریان را به حداقل و رضایت شما عزیزان را به حداکثر برساند.

فنی مهندسی قابوس ارائه خدمات با بالاترین کیفیت و در عین حال با پایین ترین قیمت در کوتاه ترین زمان ممکن و همچنین رضایت شما مشتریان عزیز را سرلوحه کار خویش قرار داده است.

کارشناسان و تعمیرکاران این شرکت با گذراندن دوره های تخصصی در زمینه امور خدماتی تحت نظارت متخصصین قابوس آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز خود می باشند.

در نظر داشته باشید. قابوس در صورت نارضایتی مشتریان خود گارانتی برگشت وجه را در نظر گرفته است.

هزینه اقتصادی

هزینه ما با توجه به کادرهای مجرب و در دسترس ما به مراتب پایین تر است ، به علاوه ی این که درست انجام دادن خدمات ، همراه با بهینه سازی خود می تواند به کاهش هزینه ها منجر شود . سعی می کنیم با دقت خود ، هزینه  های اضافی را کاهش دهیم ، لذا گاهی با توجه به پروژه بر پیش ساختگی و مدولارسازی تکیه داریم.

کوتاه ترین زمان

استفاده از بهترین و با تجربه ترین استادکاران در هر زمینه ای ، به خودی خود می تواند به کاهش زمان منجر گردد ،این ها همه در کنار این است که ما پروژه شما را رها نمی کنیم و به صورت حرفه ای و کاملا واقعی بر آن نظارت مستمر خواهیم داشت.

برترین کیفیت

از جمله اهداف ما این است که عملیات سازه ای خود را منطبق با معماری زیبا و خیره کننده به علاوه ی بهینه سازی زمان ، هزینه و کیفیت انجام دهیم .  سعی ما بر استفاده از بهترین متد ها ، بهترین و مجرب ترین استادکاران و بهترین مصالح ممکن است ، مثلا برای سنگ کاری ما جدید ترین و مرغوب ترین سنگ ها را به شما پیشنهاد می دهیم و انتخاب نهایی را به شما واگذار می کنیم.

تخصصی بودن

ما در هر گرایش به صورت تخصصی عمل می کنیم ، به عنوان مثال ، قسمت بازسازی ساختمان را به اکیپ بازسازی ساختمان قابوس و خدمات ساختمانی مختلف دیگر  را به اکیپ متخصص همان تخصص محول می کنیم . در  کنار همه ی این خدمات ، تیم طراحی معماری و دکوراسیون ما نیز بر اجرای درست و با کیفیت کار نظارت می کند.